0,00 
Produkty: 0

140x200

W sklepie EVERSLEEP dostępny jest szeroki wybór pokrowców na materace 140×200 cm, które poprawiają komfort snu i zwiększają ochronę materaca. Dzięki pokrowcom materace zabezpieczone są przed zabrudzeniami – co szczególnie docenią właściciele niezdejmowanych poszyć, dla których usunięcie plam z materaca wiązało się z organizacją i logistyką tej czynności, dopasowaną do stosownych warunków pogodowych.

W naszym asortymencie znajdują się pokrowce na materace 140×200 cm w wielu wariantach – między innymi z dzianiny materacowej i wyciągu ALOE VERA, włókien bambusowych czy z apreturą z jonów srebra. Dzięki zastosowaniu tych dodatków każdy z pokrowców zapewnia skuteczną ochronę przed bakteriami, grzybami i roztoczami. Brak drobnoustrojów wpływa na lepszy sen i jest najlepszym rozwiązaniem dla osób borykających się z alergiami. Wszystkie oferowane przez nas pokrowce na materac można prać w pralkach.

Dlaczego warto korzystać z pokrowca na materac?

Pokrowiec na materac stanowi warstwę zabezpieczającą tkaninę materaca właściwego, a jednocześnie jest pierwszą powłoką znajdującą się bezpośrednio pod prześcieradłem. Skutecznie chroni nie tylko przed zabrudzeniami, ale dzięki możliwości wygodnego zdjęcia do prania zapewnia świeżość i higienę. Pokrowce na materac 140×200 cm dostępne w EVERSLEEP wykonane są z ceryfikowanych, przyjemnych w dotyku tkanin najwyższej jakości, ułatwiają ułożenie i nieprzesuwanie się prześcieradła podczas snu. Przez maszynowe zabezpieczenie brzegów pokrowca materiał nie podlega strzępieniu się lub deformacji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4