0,00 
Produkty: 0

Łóżka tapicerowane

Łóżka tapicerowane to nie tylko spokojny i komfortowy sen, ale również doskonały sposób na efektowne urządzenie sypialni. Wezgłowie pokryte tapicerką w wybranym wzorze i kolorze wprowadzi przytulny, a jednocześnie elegancki nastrój do każdego pomieszczenia. Oprócz walorów estetycznych łóżko tapicerowane zapewnia maksymalną wygodę użytkowania. Możesz wygodnie oprzeć sie o wezgłowie, aby poczytać książkę lub obejrzeć ulubiony film. Komfort poprawi odpowiednio dobrany materac.

Nasz sklep proponuje szeroki wybór różnych wzorów tapicerki oraz tkanin obiciowych. Duża dowolność w wyborze wariantów, jaką dają między innymi łóżka Dolores pozwala na dopasowanie wyglądu mebla do stylistyki wnętrza i Twoich indywidualnym upodobań estetycznych.

Bogactwo wzorów i tkanin

Możesz wybrać z szerokiego asortymentu tkanin tapicerskich, co pozwoli Ci cieszyć się idealnie dobranym łóżkiem. Wszystkie materiały obiciowe, nawet te należące do najniższej kategorii cenowej, są starannie wybierane, wytrzymałe i odporne na eksploatację, tak by spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zamawiając łóżko tapicerowane w naszym salonie możesz mieć pewność, że zadbano o każdy detal przy produkcji wybranego przez Ciebie mebla. Modele znajdujące się w naszej ofercie to doskonały pomysł na urządzenie sypialni w domu czy mieszkaniu, ale również popularne wyposażenie pokoi hotelowych o podwyższonych komforcie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego salonu. W asortymencie mamy również łóżka drewniane.