0,00 
Produkty: 0

Medyczne

W ofercie salonu EverSleep znajdują się materace ortopedyczne i medyczne, które posiadają właściwości pozwalajace zapobiegać powstawaniu oraz pogłębianiu się schorzeń kręgosłupa. Proponujemy szeroki wybór tych produktów, by każdy mógł znaleźć odpowiedni dla siebie materac. Uzupełnieniem naszego asortymentu produktów medycznych są poduszki ortopedyczne, które w połączeniu z odpowiednio dobranym materacem pozwalają spać zdrowo i wygodnie.

Jakie właściwości powinny mieć materace medyczne?

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zmaga się z bólami kręgosłupa różnego pochodzenia. W takich przypadkach to, na czym śpimy ma niebagatelne znaczenie. Idealnym rozwiązaniem są wtedy materace ortopedyczne. Wielu osobom kojarzą się one z materacami szpitalnymi lub rehabilitacyjnymi. Nic bardziej mylnego! Są to produkty dostępne dla każdego, kto chce wreszcie zapomnieć o bólu i wysypiać się wygodnie. Odpowiedni materac ortopedyczny powinien umożliwiać optymalne podparcie kręgosłupa. Nie może być zbyt twardy ani zbyt miękki. Ponadto musi dokładnie dopasowywać się do ciała, by nie powodował ucisku w żadnym miejscu. Podczas snu na takim materacu kręgosłup będzie prosty, a poszczególne kręgi nie będą się o siebie ocierać.

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w naszej ofercie materacami medycznymi i wybrania odpowiedniego dla siebie produktu. Prowadzimy nie tylko sprzedaż stacjonarną, ale też internetową.