0,00 
Produkty: 0

160x200

Pokrowce na materac 160×200 cm przeznaczone są do łóżek dwuosobowych – jest to jeden z najpopularniejszych rozmiarów materacy wybieranych przez klientów. W sklepie EVERSLEEP oferujemy kilka wariantów takich pokryć, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Każdy z oferowanych przez nas pokrowców na materac powstaje z połączenia dzianin materacowych z:

  • apreturą z jonów srebra,
  • apreturą ALOE VERA,
  • apreturą SANITIZED,
  • włóknami bambusowymi,

które wykazują skuteczną ochronę przed drobnoustrojami, roztoczami, bakteriami i grzybami – tworząc powłokę antyalergiczną i antybakteryjną. Przez zastosowanie rozdzielczego zamka błyskawicznego dookoła pokrowca na materac 160×200 cm, można go wygodnie uprać w pralce, a następnie szybko założyć na materac. Wytrzymałe uchwyty z obu stron pokrowca pozwalają na obracanie lub przenoszenie materaca, bez konieczności ściągania pokrowca.

Zalety użytkowania pokrowców na materac

Niewątpliwą zaletą stosowania pokrowców na materac jest zapewnienie higieny i świeżości w łóżku. Każdy z oferowanych przez EVERSLEEP pokrowców na materac 160×200 cm wykonany jest z przyjemnej w kontakcie ze skórą tkaniny, która nie tylko chroni materac przed zabrudzeniem, ale także drobnoustrojami i roztoczami. Pokrowce wykazują właściwości wentylacyjne i przepuszczające powietrze oraz odprowadzają wilgoć z materaców, dzięki czemu zapobiegają powstawaniu przykrego zapachu. Prześcieradło położone na dopasowanym do wymiarów materaca pokrowcu nie przesuwa się podczas snu, co z kolei wpływa na poprawienie jakości odpoczynku w łóżku i zapewnienie zdrowego snu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4