0,00 
Produkty: 0

Ochraniacze i nakładki

Główne zadania ochraniaczy oraz nakładek na materac to ochrona przed zabrudzeniami i poprawa komfortu użytkownika. Stanowią barierę oddzielającą Cię od materaca i pozwalają na szybkie zdjęcie i wypranie ich tak często, jak potrzebujesz. Jednakże dbałość o higienę to nie jedyna funkcja nakładek na materac. Mogą być też pomocne, jeśli zauważyłeś źle dobrane parametry nowo zakupionego materaca. Ponadto, doskonale zastąpią pokrowce na materac.

W jaki sposób można wykorzystać nakładkę na materac?

W sytuacji, gdy wybrany przez Ciebie produkt okazał się zbyt twardy, idealnym rozwiązaniem będzie zastosowanie ochraniacza na materac z wkładem lateksowym lub piankowym. Wkład tego typu w znacznym stopniu zniweluje twardość zakupionego materaca i poprawi komfort spania. Podobnie w odwrotnej sytuacji, czyli w przypadku zbyt miękkiego produktu. Wtedy idealnym rozwiązaniem będzie wkład z maty kokosowej, która znacznie go usztywni. Proponujemy szeroką gamę produktów, które pozwolą odpowiednio przystosować materac do Twoich potrzeb.

Kupisz u nas nakładki i ochraniacze na materace wykonane z różnych materiałów i o różnych parametrach. Możesz dobrać idealny produkt do swoich potrzeb. Przyjdź do salonu w Szczecinie lub zamów wygodnie przez Internet model, który Cię interesuje.