0,00 
Produkty: 0

Kieszeniowe

Materace kieszeniowe gwarantują wysoki komfort snu, dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji sprężyn. Każda z nich jest umieszona w oddzielnej kieszonce, pozwalającej jej na poruszanie się niezależnie od pozostałych. To odróżnia je od materaców sprężynowych, w których sprężyny są ze sobą połączone. Wkład kieszeniowy pozwala na zastosowanie różnych stref twardości, które poprawiają jakość użytkowania wyrobu.

W naszej ofercie znajdziesz produkty w różnych rozmiarach, które sprowadzamy od najlepszych polskich producentów. Oferujemy między innymi materace kieszeniowe o wymiarach 90×200, 140×190 czy 160×200. Każdy z nich został wykonany z dbałością o szczegóły oraz pokryty solidną i łatwą w utrzymaniu w czystości pianką poliuretanową. Jeśli chcesz dodatkowo zabezpieczyć swój materac przed zabrudzeniami i uszkodzeniem, możesz zaopatrzyć się w odpowiedni pokrowiec na materac.

By zapewnić sobie maksymalną wygodę snu oraz idealne podparcie dla mięśni i kręgosłupa podczas odpoczynku, warto wybrać jeden z proponowanych przez nas materacy kieszeniowych. Zobacz dostępne produkty i wybierz idealny dla siebie, a jeśli potrzebujesz wsparcia przy zakupie, skontaktuj się z nami. Doradzimy Ci, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego modelu.